Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Counter Strike Wall Hack - Counter Strike Duvar Hilesi Beğen

Counter Strike Wall Hack - Counter Strike Duvar Hilesi HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu:
Üretici Firma: Trainer
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Counter Strike Wall Hack - Counter Strike Duvar Hilesi  Resim #1 Counter Strike Wall Hack - Counter Strike Duvar Hilesi  Resim #2 Counter Strike Wall Hack - Counter Strike Duvar Hilesi  Resim #3
Uzun yıllardır kullanıcıların vazgeçemediği ve eskitemediği oyunlardan biri olan Counter Strike 'ta oyunu oynayanların sevmediği bir kısım vardır. Rakip oyuncuları duvarın arkasında göremediğiniz için bu sevilmeyen bir olay oluyor. Bunu sorunu ancak Counter Strike Duvar Hilesi ile çözebilirsiniz. Tabi bu çözümü abartanlar sonunda banlanarak oyun dışı oluyor. Duvar hilesini kullandıktan sonra hem rakiplerinizi görebiliyorsunuz hem de onlara ateş edebiliyorsunuz. Bu hile ile eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Programın Yüklenmesi
Programın en başından zipli dosyayı zipten çıkartıyoruz. Zipten çıkan dosyanın içinde bulunan "cdhack" adlı dosyaya iki kere tıklıyoruz. Program aktif hale gelecektir. Oyuna girerek "end" tuşuna basıyoruz. Böylelikle Counter Strike Wall Hack - Counter Strike Duvar Hilesi açılmış olacak. ( Duvar hilesi açılmış oluyor ). Eğer oyun içerisinde ölürseniz wall kapanır ve tekrar aynı işlemleri yapmanız gerekir. End tuşuna bastıktan sonra "cheats allowed" yazısı çıktığından duvarın açık olduğunu, "cheats stop" yazısını gördüğünüzde de duvarın kapalı olduğunu anlayabilirsiniz. End tuşuna tekrar bastığınızda programın çalıştığını görürsünüz.
Program dürüst oyuncuların canını sıkacağa benzese de arada eğlence için kullanılabilir gibi görünüyor.


Programın Detayları;

·        Lisans Sürümü: Ücretsiz

·        Dil Desteği: Türkçe

·        İşletim Sistemi: Windows ( Tümü )

·        Üretici Firma: Wall Hack

·        Kategori: Trainer

·        Boyut:105 KB
Yorumlar (1)

efe kemal der (07.11.2015)
güzel oyunmus...

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills