Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Counter Strike Oyunu 1.6 Türkçe Yama Dosyası Beğen

Counter Strike Oyunu 1.6 Türkçe Yama Dosyası HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 109 Kb.
Üretici Firma: Ultima-Strike
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Counter Strike Oyunu 1.6 Türkçe Yama Dosyası Resim #1 Counter Strike Oyunu 1.6 Türkçe Yama Dosyası Resim #2
Bir dönemin en popüler oyunu olan Counter Strike, günümüzde halen birçok oyuncu tarafından severek oynanmaya devam etmektedir. Bilgisayara karşı veya arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyunun artık counter strike 1.6 Türkçe yama dosyası arayışlarınıza son verebilirsininiz ve burada bulabilirsiniz.     

Türkçe Olarak Daha Büyük Bir Keyifle Oynayın


Counter Strike 1.6 Türkçe yama programı, oyunu tamimiyle Türkçe olacak kullanmanıza olanak tanır.  Ücretsiz olarak sunulan programı indirdikten sonra, zip dosyasının içinde yer alan metin dosyasında ki adımları takip ederek çok kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz. Boyut olarak da küçük olan bu program bilgisayarınızda fazladan yer kaplamaz.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills