Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Core Temp - İşlemci Bilgi ve Sıcaklık Takip Programı Beğen

Core Temp - İşlemci Bilgi ve Sıcaklık Takip Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce,ingilizce,almanca,fransizca,italyanca
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 1,94 MB
Üretici Firma: Alcpu
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Core Temp - İşlemci Bilgi ve Sıcaklık Takip Programı Resim #1 Core Temp - İşlemci Bilgi ve Sıcaklık Takip Programı Resim #2
Intel, Amd ve Viax86 tabanlı işlemciler ile uyumlu olan Core Temp programı sayesinde işlemciniz hakkında merak ettiğiniz tüm detayları öğrenebileceksiniz. Türkçe ve İngilizce dahil olmak üzere 15 farklı dilde yayın yapan Core Temp sayesinde işlemci modelinizi, platformunu, çekirdek sayısını, kaç nm teknoloji ile üretildiğini ve kaç watt elektrik harcağını görebilirsiniz. Her işlemci çekirdeği için ayrı ayrı sıcaklıklarıda gösteren program aynı zamanda çekirdek çekirdek hangi işlemcide ne kadar yoğunluk olduğunuda sizlere göstermekte. Özellikle dizüstü bilgisayar kullanıcıları için mutlaka gerekli olduğunu düşündüğümüz Core Temp sseçenekler menüsü altında sunduğu aşırı sıcaklık koruması sistemi sayesinde işlemciniz belirli bir sıcaklığa ulaştığında otomatik olarak bir uyarı verdirebilir, belirli bir programı çalıştırabilir veya sistemini uyku moduna alma, gücü kapatma gibi işlemler uygulayarak bilgisayarınızı yanmaktan koruyabilirsiniz. Araçlar menüsünde sistem bilgisini görüntüleyebilme raporlama ve log kaydını açabilme ve ekran görüntüsü alabilmek gibi değişik özelliklerde yer alıyor.

Kısacası alternatifi çok fazla olmayan core temp işlemci meraklıları ve overclock tutkunları için cpuları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilecekleri Türkçe bir program. Otomatik pc kapatma ve sıcaklık takip sistemi ile bilgisayarınız gerçek bir koruma altına giriyor.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills