Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Convert 4.10 - Sıcaklık - Ses - Uzaklık - Hız - MB GB ve Mbit Hesaplama Beğen

Convert 4.10 - Sıcaklık - Ses - Uzaklık - Hız - Güç Çeviri ve Hesaplama Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp,Windows NT,Windows 2000,Windows 98
Program Boyutu: 533 KB
Üretici Firma: Josh Madison
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Convert 4.10 - Sıcaklık - Ses - Uzaklık - Hız - Güç Çeviri ve Hesaplama Programı Resim #1 Convert 4.10 - Sıcaklık - Ses - Uzaklık - Hız - Güç Çeviri ve Hesaplama Programı Resim #2 Convert 4.10 - Sıcaklık - Ses - Uzaklık - Hız - Güç Çeviri ve Hesaplama Programı Resim #3
Josh Madison tarafından geliştirilen ve Windows'un tüm sürümlerinde çalışabilen Convert programı birçok farklı birimi birbirleri arasında çevirme imkanı sunmakta. İngilizce olmasına rağmen belli başlı terimleri bilmenizle kolayca kullanabileceğiniz program dünyanın 105 farklı ülkesinde en çok tercih edilen birim çeviri ve hesaplama araçlarından birisi olmayı başarmış.

Özelleştirilebilir arayüzü sayesinde dilediğiniz birimleri sekmelerden kaldırıp daha sade bir hale sokabileceğiniz programın sunduğu birim sistemleri şu şekilde:

Kuvvet Işık Kitle Güç Basınç Hız Sıcaklık Zaman Ses Adet Hızlanma Açı Alan Yoğunluk Mesafe Akış Bilgisayar Terimleri (GB MB TB BYTE BiT PETABAYT) Tork (Force Light Mass Power Pressure Speed Temperature Time Voluma Custom Acceleration Angle Area Density Distance Flow)

Bu saydıklarımın dışında çok daha detaylı çeviri işlemi yapabilen Convert 4.10 özellikle Computer sekmesinde yer alan bilgisayar boyut çeviri sistemi ile beni etkiledi. Kaç mb kaç gb şu kadar gb kaç terabyte eder gibi tüm çözümlemeleri kolayca ve hızlıca yapabilirsiniz.  Ayrıca adsl hız testi yapıpta mb ve kb cinsinden sonuç alamayanlarda bu program sayesinde mbit değerlerini megabyte cinsinde hesaplayabilirler.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills