Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

ComboFix-Virüs Temizleme Programı Beğen

ComboFix-Virüs Temizleme Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 5.37 Mb.
Üretici Firma: sUBs
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

ComboFix-Virüs Temizleme Programı Resim #1 ComboFix-Virüs Temizleme Programı Resim #2 ComboFix-Virüs Temizleme Programı Resim #3
Kullandığımız bilgisayarlara dışarıdan gelen zararlı yazılımların, etkilerinden korunması için ComboFix programını kullanabilirsiniz. Bu zararlı yazılımlar arasında virüs, trojan, rootkit, adware, spyware, malware gibi yazılımlar bulunmaktadır. Ücretsiz olarak edineceğiniz virüs temizleme programı,  kişisel kullanımın dışında ileri seviyede bilgisayar kullananları ve teknik servis olarak çalışanları daha çok ilgilendirmektedir.

Neler Yapabilirsiniz?
Bu program sayesinde bilgisayara bağladığınız USB’nizi de virüs taramasından geçirebilirsiniz. Tehlikeli bir virüs türü olan ve bilgisayarınız içerisinde yer alan amvo virüsünü temizlemede de etkilidir. Bu programı tek başına kullanmanız yetmeyebilir çünkü kalkan olarak görev yapmaz, sadece siz istediğiniz zaman kullanırsınız. Eğer malware, amvo.exe virüsü, spyware, adware, rootkit,  trojan gibi sorunlarınız var ise Combofix  tam aradığınız programdır.

Programı Windows normal oturumunda değil güvenli modda çalıştırmanız daha etkili olacaktır.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills