Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

CCleaner 4.11.4619 - Ücretsiz Türkçe Pc Optimizasyon, Bakım ve Temizleme Programı Beğen

CCleaner 4.11.4619 - Ücretsiz Türkçe HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce,ingilizce,almanca,fransizca
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 4.54Mb
Üretici Firma: Piriform Ltd
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

CCleaner 4.11.4619 - Ücretsiz Türkçe Resim #1 CCleaner 4.11.4619 - Ücretsiz Türkçe Resim #2 CCleaner 4.11.4619 - Ücretsiz Türkçe Resim #3
CCleaner programı sisteminizi ilk günkü hızına ve stabiliteye getirmeye yardımcı olan Türkçe dil desteği sunan kolay, kullanışlı bir ara yüze sahip programdır. CCleaner Windows 'un yavaşlamasından ve bilgisayarın kasma sıkıntılarından sıkılan açılış ve kapanışlarda gecikmelerden beklemelerden artık bıkmış kullanıcıların imdadına yetişip bu sorunlarından birkaç hamle ile kurtulmalarını sağlamaktadır. Bilgisayarınızda gereksiz dosya artıklarını temizleyebilen, gizliliği koruyan, bilgisayarınızın daha hızlı ve daha güvenli çalışır hale gelmesine yardımcı olan

CClenaer
programının sistem yapılandırmanız sonrası kurulacak gerekli dosyalar arasında olmasını tavsiye ediyoruz. CCleaner programı kullanmış olduğunuz tarayıcınızın geçici dosyalarını, geçmişi, çerezleri, otomatik tanımlama formlarını temizleyerek sabit diskinizde alan açılmasını sağlar. Bu özelliği sayesinde gereksiz dosyaları silme işlemini yapmaktadır. CCleaner programı sistem optimizasyon ve bakım özelliğine sahip olduğu için windows kayıt defteri içerisindeki gereksiz anahtarları, bozuk anahtarları ve sorunlu anahtarları tespit ederek düzeltmelerini ve kaldırılmalarını sağlayabilmektedir. Bu işlem esnasında kayıt defterinizde sorun yaşama ile ilgili tereddüt etmemeniz ve güvenlik için işlem yapmadan önce sizi uyararak kayıt defterinizin kopyasını kaydetmenize olanak sağlamaktadır dilerseniz kayıt etmeden sorunları direkt çözmesini de isteyebilir işleme devam edebilirsiniz.

CCleaner
programının diğer güzel bir özelliği de araçlar bölümünden program ekleme ve kaldırma, sistem geri yükleme, başlangıç uygulamaları ve dosya bulucu sağlamasıdır. Bu özelliklerden başlangıç uygulamaları için istediğiniz uygulamaları başlangıçta çalıştırma veya önleme yapabilir, Program ekleme kaldırma özelliği ile istemediğiniz uygulamaları kaldırabilir, sistem geri yükleme özelliği ile sisteminizi geçmiş bir tarihe geri yükleyebilir ve dosya bulucu özelliği ile de bulmak istediğiniz bir dosyayı buradan arattırıp kolayca bulabilirsiniz. Bilgisayarında bakıma ve temizliğe, stabiliteye önem veren kullanıcıların sisteminde mutlaka kurulu olması gereken bir programdır. Programın Türkçe dil desteği sağlaması diğer benzeri olan programlara karşı kendisini bir adım öne çıkartmaktadır. İndirdiğiniz setup dosyasını kurmak için çift tıkladığınızda program Windows sürümünüzün diline göre kendisi otomatik olarak Türkçe 'yi (Windowsunuz Türkçe ise) kendisi getirmektedir, getirmemesi durumunda kendinizde seçerek devam edebilirsiniz.
CCleaner en popüler ve en iyi ücretsiz Windows programları listesinde kategorisinde en iyiler arasındadır.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills