Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Camtasia Studio 8.6.0.2054 - Ekran Videosu Kaydetme Programı Beğen

Camtasia Studio 8.6.0.2054 - Ekran Videosu Kaydetme Programı HEMEN İNDİRReklamlar

hd pornolar
Program Dil: ingilizce,almanca,fransizca
İşletim Sistemi: Windows 10,Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu:
Üretici Firma: TechSmith
Lisans: Demo

Program Resimleri

Camtasia Studio 8.6.0.2054 - Ekran Videosu Kaydetme Programı Resim #1 Camtasia Studio 8.6.0.2054 - Ekran Videosu Kaydetme Programı Resim #2 Camtasia Studio 8.6.0.2054 - Ekran Videosu Kaydetme Programı Resim #3

Geniş düzenleme seçeneğiyle gerçekten başarılı olan Camtasia Studio ile ekranın tamamı ya da belirli bir bölümünün görüntüsünü video dosyası olarak kaydetme seçeneği sunuyor. Ekran videosu kaydetme programları ile hazırladığınız sunulara rahatlıkla video ekleyebiliyorsunuz.Video kayıt işlemi bittikten sonra program sayesinde ön izleme yapabilme imkanı sağlıyor. Ayrıca mikrofonunuzdan çıkan sesleri de videolarınıza sesli anlatım olarak ekleyebilirsiniz.

               

Video Düzenleyebilmek İçin Değişik Araçlar

Kayıt işleminden sonraki ara yüzde video kesme işlemi yapabilen araçlara ulaşabilir ve böylece oluşturduğunuz videolardaki istenmeyen bölümleri rahatlıkla kaldırabilirsiniz. Videolara ses ekleme özelliği sayesinde de videolarınıza da arka plan müziği ekleme imkanı da sunar. Ayrıca kaydettiğiniz videoları farklı formatlar da kaydedilme özelliğine de sahiptir. Yüksek kaliteli videolar için sıkça tercih edebileceğiniz sıkıştırma yöntemini kullanıyor ve düşük dosya boyutlarında da dahi mükemmel videolar yaratabiliyor.

            Programın Detayları;

·         Lisans Sürümü: Deneme Sürümü

·         Dil Desteği: İngilizce

·         İşletim Sistemi: Win10/ Win8/Win7/Vista/Win8.1

·         Üretici Firma: TechSmith

·         Kategori: Pratikt Araçlar

·         Boyut: 247 Mb.Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

Akvaryum Sitesi

Akvaryum Sitesi

Yandex Tarayıcı

Hırsız Kardeşler

Hırsız Kardeşler

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills