Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Bluestacks - Windows İşletim Sisteminde Android Çalıştırma Programı Beğen

Bluestacks - Windows İşletim Sisteminde Android Çalıştırma HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce,ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 12,92 Mb
Üretici Firma: BlueStacks
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Bluestacks - Windows İşletim Sisteminde Android Çalıştırma Resim #1 Bluestacks - Windows İşletim Sisteminde Android Çalıştırma Resim #2 Bluestacks - Windows İşletim Sisteminde Android Çalıştırma Resim #3

Blue Stacks Windows işletim sisteminde Android uygulamalarını ve oyunlarını çalıştırmaya yarayan bir programdır. Oldukça gelişmiş olan bu simülatör sayesinde Windows tabanlı veya Mac tabanlı cihazınızda Android uygulamaları ve oyunları rahatça çalıştırabiliyorsunuz. Program sisteminize adeta bir sanal Android işletim sistemi kuruyor ve Android bir tabletteymişsiniz gibi penceresi üzerinde gerekli bütün ayarları, Android programları rahatça kurabiliyorsunuz.

Windows veya Mac işletim sistemi üzerinde Android tabanlı programları çalıştırmak
istiyorsanız bütün yapmanız gereken linkten ücretsiz olarak programı indirip Blue Stacks kurulumu başlatmanız ve arkanıza yaslanmanız olacaktır. Küçük boyutta olan bu uygulamayı indirdikten sonra çalıştırmaya başlattığınızda kendisi gerekli bütün ayarları yaparak kurulumu tamamlıyor ve size öneride bulunduğu oyunlara kadar linklerini hazır hale getiriyor. Siz istediklerinizi kurmak için bu kısa yollara tıklamanız yeterli. Sizi play storeye yönlendirip gerekli işlemleri yapmanızı sağlıyor.
Daha önceden Android işletim sistemli bir cihaz kullandıysanız Blue Stacks kurulumu yapıldıktan sonra hiç zorlanmadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Android tabanlı cihazınızda olan ama bilgisayarımda da olsaydı dediğiniz oyun ve uygulamaları Blue Stacks yazılımı ile artık rahatça ve kolayca yapmanız mümkün.Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills