Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

BearShare 12.0.0.4730 - Müzik İndirme Programı Beğen

BearShare 12.0.0.4730 - Müzik İndirme Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 1,50 Mb.
Üretici Firma: BearShare
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

BearShare 12.0.0.4730 - Müzik İndirme Programı Resim #1 BearShare 12.0.0.4730 - Müzik İndirme Programı Resim #2 BearShare 12.0.0.4730 - Müzik İndirme Programı Resim #3
Bilgisayarınızda istediğiniz müziği dinlemek için indirmeniz ve bunun için kaliteli ve düzgün bir müzik indirme programı ihtiyacınız var ise Bearshare programı tam aradığınız programdır. Dünya üzerinde en çok kullanılan ve en kullanışlı program olarak görülen Bearshare programını kullanarak istediğiniz müziği kullanabilirsiniz. Yalnız programda son dönelerde çıkan ve Google tarafından zararlı yazılım olarak görüldüğü için indirme bağlantısı ortadan kaldırılmıştır. Başka bir sayfaya yönlendirme yapmaktadr.

Bilgisayarınız üzerinde müzik için oluşturduğunuz klasörü paylaşabilir ve diğer kullanıcılarında kullanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılarında paylaşım yapması ile beraber büyük bir paylaşım ağı oluşmuştur.

Diğer yandan program üzerinden diğer kullanıcılar ile bağlantı kurabilir ve müzik hakkında bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Aynı anda hem müzik dinleme hem de indirme şansı tanır.

Program kurulum adımlarında tarayıcı ana sayfa değiştirme ve ilave program ekleme gibi seçeneler sunabilir kurulum adımlarında seçerek ilerlemenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills