Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Balabolka 2.10 Yazıyı Sesli Okuma Programı Beğen

Balabolka 2.10 Yazıyı Sesli Okuma Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 10,Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 14.2 MB
Üretici Firma: Ilya Morozov
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Balabolka 2.10 Yazıyı Sesli Okuma Programı Resim #1 Balabolka 2.10 Yazıyı Sesli Okuma Programı Resim #2 Balabolka 2.10 Yazıyı Sesli Okuma Programı Resim #3
Bilgisayarınızda buluan bir metin belgesi var ve siz bunu sesli olarak birisinin okumasını istiyorsunuz eğer bunun için bri kardeşiniz yoksa işiniz gerçekten zor :) Sizin imdadınıza ücretsiz bir sesli metin/yazı okuma programı olan Balabolka yetişiyor bu prokrama gireceğiniz yazılar artık Türkçe'ye uygun olarak okunabiliyor.

Tüm bunların yanı sıra size okuduğu yazıları çeşitli ses formatlarına çevirebiliyor bunlar arasında; MP3, WAV, MP4 ve WMA bulunmakta.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills