Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Avast Free Antivirus 2014 - Türkçe ve Ücretsiz Virüs Programı Beğen

Avast Free Antivirus 2014 - Türkçe ve Ücretsiz Virüs Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 4,5 MB
Üretici Firma: Avast
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Avast Free Antivirus 2014 - Türkçe ve Ücretsiz Virüs Programı Resim #1 Avast Free Antivirus 2014 - Türkçe ve Ücretsiz Virüs Programı Resim #2 Avast Free Antivirus 2014 - Türkçe ve Ücretsiz Virüs Programı Resim #3
Antivirüs sektöründe 25 yıldır Windows, Mac ve Mobil cihazlarda koruma sunan Avast 25 yıl geçmesine rağmen ücretsiz virüs programları arasında en popülerlerinden birisi olmaya devam ediyor. 40 farklı dil desteği sayesinde dünyanın dört bir yanına hizmet veren program sık sık güncellenmesi ve virüs veri tabanının sürekli aktif olması ile sizi yüksek bir korumaya alıyor.

200 milyonu aşkın kullanıcısı bulunan Avast sadece kendisini güncel tutmuyor bilgisayarınızdaki kullandığınız programalrında güncelliğini kontrol edip sisteminizin en iyi şekilde güncel kalmasını sağlıyor. avast! Free Antivirus'e ek DynaGen teknolohisi akıllı virüs algılama sistemini ve Anti-Malware korumasıda anti-spyware ve anti rootkit koruması sağlamakta. Donanım olarak çok yüksek ihtiyaçlar duymayan avast free edition neredeyse tüm bilgisayarlarda kasmadan ve takılmadan çalışmakta. Avastı ücretsiz kullanmanız için tek yapmanız gereken şey avast.com üzerine girip bir kullanıcı hesabı oluşturmak ve bu hesapta size verilen kodu programla entegre hale getirmek. Eğer bu işlemi 30 gün içerisinde yapmazsanız program kendisini çalıştırmıyor.

Sonuç olarak şunu söyleyebiliriz ki ücretsiz antivirüs yazılımları arasında AVG, Avira ve Avast oldukça popüler konumda. Arayüzü farklı dillerde destek sunması ve antimalware gibi korumalar yapması ile avast her zaman 1 adım daha önde olacaktır.


Yorumlar (1)

elvin (05.10.2014)
tez ol praqram kokurulsun

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills