Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Adwcleaner-Virüs -Malware Programı Beğen

Adwcleaner-Virüs -Malware Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 1,50 Mb.
Üretici Firma: Xplode
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Adwcleaner-Virüs -Malware Programı Resim #1 Adwcleaner-Virüs -Malware Programı Resim #2
Günlük yaşamda sıklıkla kullandığımız bilgisayarlarımız bir süre sonra, yüklediğiniz oyun ve uygulamalar sayesinde, bilgisayarınız zarar görebilir. İnternette gezinirken ayrıca virüsler de bilgisayarınıza sızabilir. Bu zararlı yazılımlardan biri olan adware virüs türü, reklam olarak karşımıza çıkar. Tarayıcı sayfasında her tıkladığımız yerde yeni reklamlar çıkar ve bilgisayar ekranını kaplar. Explorer veya diğer internet tarayıcılarındaki ana sayfa değiştiren programları bile temizleyebilirsiniz. Kilitli başlangıç sayfasını düzeltmek için bu küçük boyutlu Adwcleaner programını deneyebilirsiniz.    
Bu tip zararlı yazılımlardan bilgisayarınızı temizlemek için, Adwcleaner isimli program ile bunu yapabilirsiniz. Ara yüzü basit ve kullanıcı açısından kolay olan programın en büyük özelliği ise, programın herhangi bir yere kurulumunun yapılmasına gerek olmamasıdır. USB bellek içinde taşınarak kullanılabilir virüs-malware programı’dır


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills