Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Advanced IP Scanner 2.3 - IP Tarama ve IP Yönetim Programı Beğen

Advanced IP Scanner 2.3 - IP Tarama ve IP Yönetim Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 6,29 MB
Üretici Firma: Famatech
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Advanced IP Scanner 2.3 - IP Tarama ve IP Yönetim Programı Resim #1 Advanced IP Scanner 2.3 - IP Tarama ve IP Yönetim Programı Resim #2 Advanced IP Scanner 2.3 - IP Tarama ve IP Yönetim Programı Resim #3
Famatech'in dünya çapında kalitesini ıspatlamış programlarından birisi olan Advanced IP Scanner ağınızdaki veya modeminizdeki tüm cihazları bilgisayar server modem telefon ayırt etmeksizin bulabiliyor.

Birkaç saniye içerisinde ağınıza bağlı tüm cihazları bulabilen IP Scanner, neredeyse tüm ağ bağlantısı kuran aygıtları arayabiliyor. Örneğin bilgisayarınıza yeni bir modem taktınız ve bunun IP adresini öğrenmek istiyorsunuz hemen tarmaa yaparak HTTP, HTTPS, FTP, RDP ve paylaşılan dosyaları bulurak bilgi edinmenizi sağlar. Dışa aktarma özelliği sayesinde HTML ve CVS üzerine veri aktarabilen Advanced IP Scanner kolay ağ yönetimi ve kullanışlı arayüzü ile ağ araçlarınız arasında muhakkak yerini almalı. Programın çalıştırılması ve IP tarama hakkında bilgi verecek olursak; öncelikle üst kısımda yer alan IP aralığını yazmalısınız. Bu IP aralığındaki tüm cihazları bul şeklinde bir komut vermiş olacağız programa. Sonrasında üst kısımdan ALT ağ taramasımı yoksa C sınıfı bir aramammı yapılacak bunu seçmemiz gerekiyor. Bulduğu cihazların IP adresinden ismine, mac adresine ve üreticisine kadar her bir detayını sunan IP Scanner ile tüm ağ işlemlerinizi kolayca halledebileceksiniz.

Programın içerisinde yer alan uzak bilgisayarı kapatma ekranına bağlanma gibi özelliklerde bilgileri doğru girildiğinde kullanılabilir hale geliyor. Tüm windows sürümlerinde çalışan Advanced IP Scanner 2.3.21.61 sürümü ile sizin kullanımınıza hazır.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills