Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Adobe Reader XI Beğen

Adobe Reader 11 (Türkçe) HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce,ingilizce,almanca,fransizca
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 39,60Mb
Üretici Firma: Adobe Systems Incorporated
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Adobe Reader 11 (Türkçe) Resim #1 Adobe Reader 11 (Türkçe) Resim #2 Adobe Reader 11 (Türkçe) Resim #3
Adobe Reader isminden de anlaşılacağı bir pdf okuma programıdır. Bilgisayar kullanıcılarının sistemlerini yeniden kurlum aşamasında temel programlar arasında tuttuğu ve kullandığı bir programdır.

Benzeri birçok program olmasına rağmen popülerliğini korumaya devam etmektedir. Program sadece pdf dosyalarını okumanın dışında e-kitap dosyalarını açma, açılan pdf dosyalarında yapışkan not ekleme, metinlerde vurgu ve pdf formatındaki formları doldurma özelliklerine sahiptir. Sürekli kendini güncelleyen geliştiren bir yazılım firmasını programıdır ve kullanışlı bir ara yüze sahiptir. Ayrıca taranmış dökümanlarda, metin tanıma özelliğini kullanarak kelime ve cümleleri direkt olarak kopyalamanıza olanak sağlar. Dosyalarınızı e-imzanız ile imzalayabilir aynı zamanda karşı taraftaki kişilere gönderebilir ve onların da e-imza ile imzalayarak size göndermesini isteyebilirsiniz. Açmış olduğunuz pdf dökümanı içerisinde arama yapmaya da imkân sağlayarak kullanıcıların işini daha da kolaylaştırmaktadır. İnternet üzerinde bir dökümanı görüntüleme sonrasında kendi diskinize de kaydetme imkânı vermektedir. Yeni görüntüleme tercihleri sayesinde büyüteç araçları, sayfa gizleme yolu, pan yapma ve okuma kipi yapılabilmektedir. Son olarak e-kitap okuma özelliğinin daha geliştirildiğini görüyoruz.

Ayrıca görüntülediğiniz pdf dökümanından seçtiğiniz bir bölgeyi seçerek anlık görüntü alabilir bunu dilediğiniz bir belgenizde kullanabilirsiniz. Çalıştığınız Pdf belgesini tek bir tuşla kurulu mail programınıza ek olarak mail atabilirsiniz.


Yorumlar (1)

İsmail (24.02.2014)
Her format sonrasında yüklediğim ilk programlardan birisi olmazsa olmaz yani :)

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills