Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Adobe Photoshop CS6 - Profesyonel Seviye Fotoğraf Düzenleme Programı Beğen

Adobe Photoshop CS6 - Profesyonel Seviye Fotoğraf Düzenleme Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 1,0 Gb.
Üretici Firma: Adobe Systems Incorporated
Lisans: Demo

Program Resimleri

Adobe Photoshop CS6 - Profesyonel Seviye Fotoğraf Düzenleme Programı Resim #1 Adobe Photoshop CS6 - Profesyonel Seviye Fotoğraf Düzenleme Programı Resim #2 Adobe Photoshop CS6 - Profesyonel Seviye Fotoğraf Düzenleme Programı Resim #3

Dünya üzerinde en çok kullanılan fotoğraf düzenleme programlarının başında gelen Adobe Photoshop CS6 sürümü macbooklar için yayınlandı. İster profesyonel olun ister amatör fotoğrafçı programı kullanarak harika eserler ortaya çıkarabilirsiniz.

Artık Videolarınızı da Profesyonelce Düzenleyebilirsiniz
Bu sürüm sayesinde yalnızca fotoğraflar değil videolar üzerinde de değişimler yapabilme şansına sahip olacaksınız. Programın yapım aşamasında kullandığı “Mercury” grafik motoru sayesinde daha hızlı işlem yapabilecek sekmeler arasında daha hızlı gezinebileceksiniz. Önceki sürümlerine oranla profesyonel fotoğraf düzenleme programı farklı ara yüz kullanarak değişikliğe gidildiği de görülmektedir. Özellikle “ Patch” sürümünde yapılan değişimleri kullandıkça daha fazla sevecek ve ne kadar yarlı olduğunu göreceksiniz.


Yorumlar (1)

Amatör fotoğrafçı (02.09.2017)
Hangi siteden güvenle indirebiliriz acaba

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills