Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Adobe Flash Player - Flash Dosya Oynatma Programı Beğen

Adobe Flash Player - Flash Dosya Oynatma HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7
Program Boyutu: 1,07 Mb
Üretici Firma: Adobe Systems Incorporated
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Adobe Flash Player - Flash Dosya Oynatma Resim #1 Adobe Flash Player - Flash Dosya Oynatma Resim #2 Adobe Flash Player - Flash Dosya Oynatma Resim #3
Adobe Flash Player yıllardır birçok kullanıcının bildiği güvenilir bir flash oynatma programıdır, flash dosyaları çalıştırabilmek için sistemimizde olan bir programdır. Flash oyunlardan, internet sitelerindeki flashlara kadar rahat görünüm sağlayan ve çalıştıran Adobe Flash Player programını sisteminize kurmanızı öneriyoruzi. Flash içeriklerin bilgisayarımızda doğru olarak çalıştırılabilmesi için Adobe Flash Player kurulum dosyasını linkten indirip bilgisayarımıza kurmamız halinde sosyal ağlardan, müziklere ve videoların oynatımına hatta oyunlara kadar bir çok uygulamayı rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Program artık 3d içerikleri de desteklemeye başlamıştır.

Program sürümü 18.0.0.160 'dır bir çok güvenlik açığı kapatılmıştır.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills