Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Adobe Flash CS4 Türkçe Eğitim Kitabı - PDF E-Book Beğen

Adobe Flash CS4 Türkçe Eğitim Kitabı - PDF E-Book HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp,Windows NT,Windows 2000,Windows 98
Program Boyutu: 4.6 MB
Üretici Firma: MEB
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Adobe Flash CS4 Türkçe Eğitim Kitabı - PDF E-Book Resim #1 Adobe Flash CS4 Türkçe Eğitim Kitabı - PDF E-Book Resim #2
Adobe'nin en iyi geliştirme, tasarım ve programlama araçlarından birisi olan flashın en stabil versiyonu şuan için bence Flash CS4 bu eğitim setimizde PDF olarak sizlere 122 sayfalık harika bir döküman sunacağız üstelik tamamen Türkçe bir eğitim seti ve MEB tarafından ücretsiz indirilebilmekte.

Kitabın içeriğine göz atacak olursak; Flash'a giriş ve başlangıç adımları, çizim yapmak, metinler ile çalışmak, sembeller ile çalışmalar yapmak, ara hareketler oluşturmak, katmanlar, 3d ve 3 boyutlu elementler yapmak, ses ve video işlemleri, actionscript 2 ile kodlamaya giriş, entegrasyon işlemleri, flash ile oluşturulan içeriği yayınlama ve dışarıya aktarma gibi onlarca farklı konuda eğitimi bu kitapta bulacaksınız.

Konusundaki eşşiz bir kaynak olan Adobe Flash CS4 Türkçe Eğitim Kitabı eminim bu programı kısa sürede öğrenmek isteyenlere güzel bir resimli anlatım klavuzu olacaktır.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills