Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

360 Total Security 7.2.0.1034 - Virüs Temizleme Programı Beğen

360 Total Security 7.2.0.1034 - Virüs Temizleme Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 36,03 Mb.
Üretici Firma: Qihoo 360
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

360 Total Security 7.2.0.1034 - Virüs Temizleme Programı Resim #1 360 Total Security 7.2.0.1034 - Virüs Temizleme Programı Resim #2 360 Total Security 7.2.0.1034 - Virüs Temizleme Programı Resim #3

İnternetten ve kullanıma bağlı olarak bilgisayarların yazılımsal olarak zarar görebilir. Gereksiz belgeler bilgisayarınızda birikebilir. 360 total security, bilgisayarı virüslerden tekmelemenin yanı sıra, gereksiz dosyaları bilgisayarlarınızdan temizlemeye yarar. Küçük boyutlu bir yazılım olduğu için diskinizde yer kaplamaz.

Virüs Temizleme Programını ücretsiz olarak indirebilir ve özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Program farklı olarak 3 virüs tarama özelliğine sahip, bu nedenle çevrimiçi ve çevrimdışı olarak bilgisayarınızı kontrol eder. İnternetten indirilen dosyaları, analiz edip taramadan geçirir ve yaptığınız online alışverişlerinizde kişisel verilerinizi güvence altında tutar. Bilgisayarınızı tümü ile tarayabilir ve zararlı yazılımları tek seferde temizleyebilirsiniz.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills